سوالات متداول

آیا زلاتو تعهدی در قبال صحت و سقم آگهی ها دارد؟

خیر به هیچ عنوان زلاتو مسئولیتی در قبال آگهی ها نداشته و صرفا وظیفه اطلاع رسانی دارد و بررسی اصالت و سلامت کالا به عهده خریدار می باشد.

چطور می توانم از اصالت کالا مطمین شوم؟

شما جهت خرید کالایی که آگهی شده است حتما بایستی قرار مشاهده یا ملاقات را در یک طلا فروشی معتبر یا تعمیراتی های مورد اعتماد خود انجام دهید. تا هم از اصالت کالا مطمین شوید و هم وزن دقیق را بدست بیاورید.

چطور می‌توانم آگهی خود را ببندم؟

پس از پایان فرآیند و به اتمام رسیدن زمان، آگهی فرصت شغلی شما به طور اتوماتیک توسط سیستم بسته می‌شود. همچنین در هر مرحله از فرآیند، در صورت فروش و یا به هر دلیل دیگری ، میتوانید با مراجعه به پنل کاربری و انتخاب گزینه آگهی های من ، آگهی خود را حذف نمایید.

چطور می‌توانم آگهی خود را ویرایش کنم؟

بعد از ورود به پنل کاربری، بر روی آگهی های من کلیک کرده و آگهی مورد نظر خود را یافته و بر روی ایکن ویرایش کلیک نمایید. در نظر داشته باشید بعد از اعمال تغییرات، آگهی به طور موقت در حالت در انتظار بررسی قرار می‌گیرد و پس از بررسی کارشناسان بر روی سایت قرار می‌گیرد.

چرا آگهی من در انتظار بررسی است؟

جهت کسب اطمینان از کیفیت محتوا و حصول اطمینان از کسب بهترین نتیجه، همچنین حفظ فضای حرفه‌ای  ، آگهی‌ها قبل از انتشار بر روی سایت و بعد از هر ویرایش در حالت در انتطار بررسی قرار می‌گیرد و پس از بررسی کارشناسان بر روی سایت منتشر می‌شود.

سایت زلاتو ، سایت طلافروشی نیست ; بلکه یک رسانه تخصصی در حوزه طلای دست دوم است که صرفا وظیفه اطلاع رسانی به کاربران را بر عهده دارد.

با توجه به تعداد زیاد آگهی در زلاتو، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.